NetVision

NetVision

Współtworzyliśmy 13 edycję Net Vision i mieliśmy przyjemność wykonać rebranding identyfikacji wizualnej konferencji. NetVision jest największym przedsięwzięciem studenckim w północnej Polsce. Zrzesza dziesiątki Polskich uczelni, setki najbardziej znanych firm i daje tysiące możliwości na rozwój osobisty uczestnikom!

Logo

Pracę nad projektem rozpoczęliśmy od odświeżenia loga konferencji. Zależało nam, aby stworzyć znak, który będzie dobrze prezentował się zarówno na dużych i małych formatach. Szukaliśmy kolorów, które odzwierciedlałyby młody zespół i energetyczne wydarzenie. Ważne też było nawiązanie do wcześniejszego (znanego od 13 lat) znaku, w którym przedstawiony był wizerunek oka.

Podczas pracy przy konferencji wykonaliśmy wiele projektów do druku i do www m.in.: projekt strony www, logo, wizytówki, grafiki dla social media, ekrany do aplikacji, roll up, broszurę, plakaty, ulotki, banery www, certyfikaty, identyfikatory, koszulki, katalog ofertowy, zaproszenia, grafiki świąteczne.

Prace graficzne trwały ponad 4 miesiące. Jako sukces możemy uznać pozytywne przyjęcie wykonanego przez nas projektu oraz fakt, że nadchodzi edycja 16, a wykonany przez nas rebranding jest wciąż wykorzystywany przez organizatorów kolejnych edycji.

Zdjęcia autorstwa how2foto.com

Sprawdź nas